Abdixhiku i kërkon Kurtit dorëheqjen si kusht që vendi të shkojë në zgjedhje

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku në mbledhjen e sotme në Këshillin e Përgjithshëm të LDK-së kritikoi qeverinë Kurti, ku kërkoi dorëheqjen e qeverisë që vendi të shkojë pastaj në zgjedhje. “Kosova është shtet i pavarur dhe sovran dhe kjo e ardhme sot duket e zymtë, e pa ...

 Lajme të tjera

Reklamë
Reklamë
Dosje

Shqipëria përtej bregdetit

Albusniess

Reklamë
Reklamë
Reklamë

Receta shqiptare gatimi

 SHOQATAT