Rita Ora uron ekipin që përfaqëson Kosovën në Tokyo 2020

Parakalimi i ekipit të Kosovës në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike ‘Tokio 2020’ ka tërhequr interesimin e shumë personaliteteve të njohura. Ekipi i Kosovës ishte i 67-ti në listën e parakalimit, ndërsa ekipit i prinë xhudistët Majlinda Kelmendi dhe Akil Gjakova. Këngëtarja Rita Ora ka shpërndarë një postim të presidentes ...

 Lajme të tjera

Reklamë
Reklamë
Dosje

Shqipëria përtej bregdetit

Albusniess

Reklamë
Reklamë
Reklamë

Receta shqiptare gatimi

 SHOQATAT