Lajme

I riu shqiptar, pjesë e filmit “Blood mixed”, me dy role kryesore në SHBA

I riu shqiptar Arbër Loci, jeton në Nju-Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

I riu shqiptar, Arbër Loci, jeton në Nju-Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ai është pjesë e filmit me titull “Blood mixed” (Gjaku i përzier), ku ka dy role në këtë projekt të ri, shkruan albinfo.ch.

Arbri tregoi rreth eksperiencës së re dhe dëshirës për të nisur studimet e larta në aktrim.

“Ky është filmi i parë ku luaj, producenti më pa duke u stërvitur në arte marciale dhe më bëri ftesë të provoj të luaj në filmin e tij”, rrëfen Loci.

Ai është ndër rolet kryesore në film dhe luan rol negativ. Filmi është aksion dhe horror, ndërkohë që Arbëri në fund të filmit vdes, shkruan tutje albinfo.ch.

Përveç filmit, ai është edhe model reklamash. Shumë firma të veshjeve në Amerikë kanë përzgjedhur Arbërin të jetë reklamues i veshjeve të markave të tyre, pasiqë zotëron një pamje të bukur dhe ka trup të kuruar. /Albinfo.ch

Blood Mixed (2019) - IMDb

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur, këpucë dhe ambiente të jashtme

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.