Futboll

Foto: Notat e ndeshjes, Xhaka më i miri te Zvicra

Janë publikuar notat e ndeshjes Itali-Zvicër

Italia ka mundur 3:0 Zvicrën në Grupin A të Euro 2020. Dy gola i shënoi Locatelli dhe një në fund Immobile.

Pas ndeshjes “Sofa Score” ka publikuar edhe notat e ndeshjes, përcjell albinfo.ch.

Te Zvicra më i miri ishte 7.4, Granit Xhaka, kurse Xherdan Shaqiri u notua me 6.7. Locatelli u notua me 8.6.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI