Lajme

Çfarë shënimi i dërgoi Meghan Markle Princit Philip?

Dukesha e familjes mbretërore, Meghan Markle, nuk mori pjesë në varrimin e princit Philip, gjyshit të bashkëshortit të saj.

Megjithatë, raportohet se ajo i la një shënim të shkruar Dukës së Edinburgut, duke e kujtuar atë. Kjo u konfirmua, pasi familja mbretërore u mblodh për t’i dhënë lamtumirën e fundit Princin Philip.

Meghan, e cila thuhet se shikoi funeralin me Archie përmes transmetimit të drejtpërdrejtë nga shtëpia e saj në LA, kishte kërkuar që shënimi të lihej së bashku me një kurorë, e cila përfshinte lulet e Greqisë së dashur të Princit Philip dhe shenjën e detit për nder të Marinsave Mbretërore, raportoi BBC, transmeton Albinfo.ch.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI