Futboll

Pjesa e parë Zvicër-Kamerun pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Zvicrës dhe Kamerunit

Pjesa e parë ndërmjet Zvicrës dhe Kamerunit përfundoi pa gola në Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Në fakt ishte një pjesë ku nuk kishte shumë raste shënimi nga të dyja skuadrat, shkruan albinfo.ch.

Për Zvicrën nga fillimi po luajnë Granit Xhaka si kapiten dhe Xherdan Shaqiri.