Lajme

Arrestohet 67-vjeçarja në Cyrih, kapet duke shitur kokainë

Një e moshuar është arrestuar nga policia e Cyrihut, pasi ishte pjesë e një operacioni të madh droge.

67-vjeçarja u ndalua së bashku me dy burra të moshës 41 dhe 20 vjeç.

Policia thotë se e pa gruan duke shitur kokainë në rrugë, shkruajnë mediat zvicerane, përcjell albinfo.ch.

Gjatë kontrollit në banesën e saj, u gjetën gjysmë kilogrami kokainë, një armë dhe mijëra franga cash.