Lajme

Nëna e Ritës publikon fotografi me veshje kombëtare

Vera Ora: “Tradita më përshtatet mirë, faleminderit”,

Nëna e Rita Orës merr vëmendjen e ndjekësve mjaft shumë me paraqitjen në rrjete sociale, transmeton albinfo.ch.

Ajo është Vera Ora, mamaja e këngëtarës me famë botërore, Rita Ora. Vera është psikiatrja shqiptare që jeton dhe ushtron profesionin e saj në Londër, Angli, transmeton albinfo.ch.

Ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale, duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi, por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria.

Së fundi ajo ka ndarë disa fotografi, ku shihet me veshje kombëtare, teksa edhe i ka komentuar se sa mirë duket me to.

“Tradita më përshtatet mirë, faleminderit”, shkroi nëna e Ritës. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI