Lajme

Rrolling Stone: “Dua Lipa, ylli i shpërthimit të epokës së pandemisë”

Dua Lipa “pushton” ballinat e revistave më të njohura në botë

Revista e njohur botërore, Rrolling Stone, kanë vendosur në kopërtinën e saj Dua Lipën, këngëtaren shqiptare me famë botërore, transmeton albinfo.ch.

Kopertina përfshin një fotografi mahnitëse në revistën Rrolling Stone, edicioni shkurt 2021 i Dua Lipës.

Kjo revistë ka cituar Dua Lipën si ylli i shpërthimit të epokës së pandemisë, duke u ngritur dhe duke mos humbur vrullin ndërsa bota ishte në pauzë, duke u ngritur lart, duke u bërë një nga gratë më të fuqishme të industrisë pop dhe duke i kushtuar asaj që është trashëgimisë së saj shqiptare, transmeton tutje albinfo.ch.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI