Lajme

Ava Max publikon videoklipin e këngës “My head and my heart”

Këngëtarja shqiptare, Ava Max, ka publikuar videoklipin e këngës “My head and my heart”. Versioni audio i këngës ishte publikuar tre muaj më parë nga këngëtarja shqiptare, transmeton albinfo.ch.

Ajo është shfaqur me stilin e saj të veçantë të flokëve dhe me veshje ngjyrë të zezë dhe të kuqe, Max ka sjellë për fansat e saj videoklipin e këngës “My head and my heart”.

Kënga erdhi pas albumit të saj debutues “Heaven and Hell”, që u publikua në muajin shtator.

Kënga u prit shumë mirë dhe mori klikime të shumta, marrë parasysh se shqiptarja me emrin Amanda Koci dhe e njohur si Ava Max është shndërruar në një nga emrat më të pëlqyer viteve të fundit.

“Heaven and Hell” u rendit si albumi i tretë më i dëgjuar i një artisteje femër këtë vit në platformën “Spotify”, duke shënuar një tjetër sukses të madh të artistes shqiptare.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI