Lajme

Ylli shqiptar, Bebe Rexha, më 7 maj sjell albumin e dytë

Ylli shqiptar amerikan i nominuar nga Grammy, Bebe Rexha, njoftoi se albumi i saj i dytë ′′Gabime më të mira′′ do të lansohet më 7 maj, transmeton albinfo.ch.

Ndërsa ′′Sobotage′′ i saj i vetëm është zgjedhur nga fansat e revistës Billboard Revista këtë javë.

Kujtojmë se javën e kaluar Bebe Rexha ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor të titulluar “Sabotage” përmes Insta story.

Këngëtarja i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor këngës së fundit, ku erdhi mjaft tërheqëse dhe emocionale.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI