Futboll

Sot zhvillohet ndeshja futbollistike mes FC Kosova Zürich dhe GC Zürich

Sot, nga ora 15:30 do të zhvillohet ndeshja reviale ndërmjet FC Kosova Zürich dhe GC Zürich, shkruan albinfo.ch.

FC Kosova është klub që ka lënë gjurmë ndër vite në Cyrih me ndeshje profesionale dhe më së shumti shikues në stadiumet e ligave interregjionale të Zvicrës.

Ndeshja do të zhvillohet në Sportanlage Juchhof 1, Vulkanstrasse 200, 8048 Zürich.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI