Kinema

Filmi ”Wonderwell”, në të cilin luan këngëtarja Rita Ora, shfaqet për publikun në kinema

Një film shumë i kërkuar nga audienca

Filmi ”Wonderwell”, në të cilin luan këngëtarja me famë boterore Rita Ora, luan po shfaqet për publikun në kinema, përcjell albinfo.ch.

Artistja shqiptare në këtë film luan personazhin Yana. Filmi është me regji të Vlad Marsavin dhe skenar të William Brookfield dhe aktorët të cilët marrin pjesë në film janë: Rita Ora, Carrie Fisher, Kiera Milward, Nell Tiger Free, Sebastian Croft, Vincent Spano, Megan Dodds, Lloyd Owen, Niccolò Besio, Romany Gilmour etj.