Futboll

Ndeshja miqësore Kosovë – Zvicër, në mars

Në kuadër të ndeshjeve miqësore të parapara të zhvillohen në muajin mars, presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka konfirmuar sot se është arritur marrëveshja që Kombëtarja A e Kosovës më 29 mars të zhvillojë ndeshje miqësore me Kombëtaren e Zvicrës, në Cyrih, përcjell albinfo.ch.

Ndërkohë janë duke u zhvilluar negociata për aranzhimin e një ndeshjeje tjetër miqësore dhe gjithçka pritet të definohet brenda disa ditësh.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI