Muzikë

Mes yjeve botërore, edhe Dua Lipa shkëlqen në eventin e “Versace”

Dua Lipa, Miley Cyrus, Paris Hilton dhe Anne Hathaway ishin në mesin e yjeve që shkëlqyen në shfaqjen e modës të “Versace” në “vjeshtën” e dimrit 2023, në Hollywood, të enjten (më 9 mars), përcjell albinfo.ch.

Këngëtarja e “Flowers”, 30 vjeçe, pozoi në Qendrën e Dizajnit të Paqësorit me një fustan ombre të gjatë, por joshës, me një të çarë deri në kofshë.

Ndërkohë, Dua, 27 vjeçe, mahniti me një pamje të vjetër hollivudiane të kompletuar me një fustan të zi klasik, i cili ngjitej në belin e saj dhe flokët i la të valëzuara.

Paris, 42 vjeçe, mori vëmendje me një mini-fustan argjendi të shkëlqyeshëm, të pajisur me doreza dhe taka të larta transparente.

Sa i përket Anne, aktorja 40-vjeçare e “The Devil Wears Prada”, shfaqi sensualitetin me një mini fustan lëkure seksi, geta dhe çizme lëkure.