Lajme

Fansja largohet nga stadiumi pasi bëri shqiponjën dykrenare

Ndeshja mes Zvicrës dhe Serbisë po del të jetë shumë interesante, kur helvetët po kryesojnë me rezultat 3-2.

Situata edhe në tribuna nuk ka qenë e qetë, pasi ka të pranishëm dhe shqiptarë që po bëjnë tifo për Shaqirin, Granit Xhakën dhe Ardon Jasharin.

Një fanse është larguar nga stadiumi, teksa duke dalë jashtë ka bërë shqiponjën.

Madje, ajo nuk i ka ulur duart për asnjë çast derisa lëshoi stadiumin.